Bakırköy Karın Germe Estetiği Sonrası Bakımın Önemi

karın germe estetiği, karın germe estetiği sonrası, karın germe ameliyatı

Günümüzde artan imkânlar sayesinde insanlar fiziksel görünüşlerini istedikleri şekilde değiştirebilmektedir. Her insan vücudunun güzel görünmesini ister. Fakat bazen genetik sebepler bazen de çevresel faktörler bu durumun önüne geçmektedir. Bu durumu istedikleri gibi değiştirmek isteyen insanlar estetik cerrahiye başvurmaktadır.karın germe estetiği, karın germe estetiği sonrası, karın germe ameliyatı

Karın gerdirme estetiği neden yaptırılır?

Kadınların hamilelik sürecinde ve sonrasında yaşadıkları fiziksel değişikler karın bölgesince ve çevresinde kötü bir görünüme neden olmaktadır. Bu durumdan rahatsız olan birçok kadın karın gerdirme operasyonuna başvurmaktadır. Estetik operasyonlar arasında memnuniyet oranı en yüksek olan karın estetiği egzersiz ve diyet doluyla yağlarından kurtulamayan insanlar tarafından da tercih edilmektedir. Bakırköy karın germe estetiği sonrası bakımın önemi konusunda doktorlarınız aracılığı ile sizleri bilgilendirmektedir.

Operasyon sonrası iyileşme süreci

Karın gerdirme estetiği öncesinde ve sonrasında doktorunuzun verdiği tavsiyelere mutlaka uymanız gerekmektedir. Bakırköy karın germe estetiği sonrası bakımın önemi ameliyat sonrasından herhangi bir sorun ile karşılaşmamanız açısından dikkate almanız gereken bir durumdur. Operasyon sonrası dikişlerinizin zarar görmemesi için ağır işlerden kaçınmanız gerekmektedir. Ne zaman duş almanız gerektiği ile ilgili doktorunuz durumunuza göre karar verecektir. Dengeli bir şekilde beslendiğiniz ve egzersizlerinizi doğru yaptığınız takdirde sonuçlar uzun süre koruyabilmeniz mümkündür. Ameliyat sonrasında meydana gelen kızarıklıklar ve kabarıklar birkaç ay içerisinde ortadan kaybolacaktır. Bu izler bikini altı giyebilmenizi mümkün kılacak şekilde doktorunuz tarafından ayarlanmaktadır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*