Bakırköy Liposuction Merkezleri Çalışanları

bakırköy liposuction, liposuction yapımı, bakırköy liposuction operasyonu

İnsanlarda yağ normalde sabittir. Fakat beslenme şekillerinden farklılıklarından dolayı yağ hücreleri büyümekte buda kilo artışına neden olmaktadır. Liposuction belirli bir bölgedeki fazla yağların vakum şeklinde alınarak insanlardaki görünüşün daha güzel olmasını sağlamaktır. Çoğu kişi de dış görünüşüne çok önem verdiğinden bu çözüm çoğu kişi tarafından kullanılmaktadır.bakırköy liposuction, liposuction yapımı, bakırköy liposuction operasyonu

Lazer liposuction nedir

Liposuction ile fazla yağlar alınmakta gelişen teknoloji ile lazer liposuction adı verilen yöntemle vücut hatlarında oluşan bozulmalarda giderilmektedir. Klasik liposuction dan farklı olarak lazer ışınları ile yağlar sıvılaştırılıp vücuttan uzaklaştırılmaktadır. Böylece ameliyat sonrası oluşan düzensizlikler en aza indirilmeye çalışılmıştır. Lazer ışınları sayesinde ciltte cildin altında oluşacak kırışıklıklar sıkıştırılma işlemi ile ameliyat sonrası kırışıklık, sarkma ve düzensizliklerin önüne geçilmiş olunur. Lazer liposuction sayesinde deri hacmen küçülürken yağ depolanacak alanlarda hacmen küçülmektedir. Böylece selülit problemi ortadan kaldırılmış olur. Bakırköy liposuction merkezleri çalışanları size liposuction konusunda çok yardımcı olacaktır. Bu konuda bilmek istediğiniz her konuda size yardımcı olacaklardır. Bakırköy liposuction merkezleri çalışanları tecrübeli ve kaliteli çalışanlardır.

Lazer liposuction ameliyatı nasıl yapılır

Bu ameliyat hastane koşullarında yapılan ve emniyet sınırları aşılmadığı sürece bir riski olmamaktadır. Operasyon da vücutta 2 ve ya 3 mm delikler vücudun belirli bölgelerinde olur.  Bunun dışında başka iz bulunmaktadır. Operasyon yaklaşık 2 ile 4 saat arası sürmektedir. Operasyon sonrası kişi 1 gün bakım altında tutulur ve 2 ila 3 hafta arası korse takar.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*