Balıkçı Yaka Trend Tunik

tesettürlü tunik modelleri, balıkçı yaka tunik, tesettür trend tunik

Yaka kesim detaylarına göre günümüzde pek çok farklı kıyafet dizayn edilirken, yine tesettür giyim için en şık modeller ortaya koyulmaktadır. 2018 kreasyonları en şık modelleri ile açıklanırken, moda tasarımcılarının en nadide parçaları da ünlü markalar dahilinde sizlere sunulmaktadır. Sizlere bu yazımızda balıkçı yaka tunik modelleri hakkında bilgiler vermemiz gerekirken, yine modellerde yer alan diğer detaylara da göz atmaya çalışacağız.tesettürlü tunik modelleri, balıkçı yaka tunik, tesettür trend tunik

Fermuarlı modeller

Son yılların en çok tercih edilen ürünlerinden birisi de fermuarlı tuniklerdir. Fermuarlı tunikler, ön kısmında bulunan fermuar detayının yanı sıra yine ön tek bölgede yer alan cep detayı ile şık bir görünüm sağlıyor. Yine sonbahar ve kış sezonu için renk seçimleri de kış sezonuna uygun olarak dizayn ediliyor. Bunların yanı sıra koyu renk seçimleri daha çok ön planda tutulurken, yakasında kullanılan kesim detayları da balıkçı yaka olarak ön planda.

Kaşmir tunik modeller

Yine yıllardır pek çok üründe tercih edilen kaşmir, bu ürünlerde sadece görünüm açısından kaşmir özelliği sunuyor. Gri tonlamaları ile oldukça şık bir model olurken, yakasında kullanılan balıkçı yaka tunik tasarımı da modelin şıklığını sağlıyor.

Astarsız sade tasarımlar

Bazı modeller astarsız olarak tasarlanmaktadır. Sizlere haki yeşil bir modelden bahsetmek gerekirse, yine yaka kesiminde balıkçı yaka tasarımı gözler önüne serilmiştir. Bunun yanı sıra penye kumaşlardan üretilen ürünlerden seçim yapabileceğiniz gibi triko modellerde yılın trendleri arasında yer alıyor.

Bahsettiğimiz bu model için, uzun kollu ve kışlık olduğunu söylememiz yeterli olabilir. Fakat yine mevsimlik olarak da bu modellerin aynısından bulabilmeniz tüm markalar dahilinde mümkün olabilmektedir.

Asimetrik tunik modelleri

Her ne kadar genel olarak simetrik kesim detayları ile şekillendirilmiş tunikler tercih edilse de, daha farklı bir şekilde tarz olmak isteyen bayanların asimetrik tunik tercih ettiklerini de biliyoruz. Yakası yine balıkçı yaka tasarımı ile ilgiyi üzerine topluyor. Salaş giyimin en önemli özelliklerinden olan asimetrik kesim detayı bu modele mükemmel bir uyum sağlıyor. Tabi ki kaşmir ve ipekten tercihlerinizi yapmakta kış aylarını daha sıcak geçirebilmek konusunda yardımcı olabilecektir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*