Beyin Tümörü ve Tedavisi

beyin tümörü, beyin tümörü tedavisi, beyin tümörü nasıl tedavi edilir

Her yaştan bireyi etkisi altına alan beyin tümöründe, alternatif tedaviye başlanılan süreç oldukça önemli! Grade 4 dahi olsa iyileşme olasılığı yüzde 30 ile 70 aralığında. Üstelik çocukların ve gençlerin yetişkinlere göre yüzde 20; yetişkinlerinse yaşlılara göre yüzde 20 daha hızlı cevap verdiği gözlemleniyor.beyin tümörü, beyin tümörü tedavisi, beyin tümörü nasıl tedavi edilir

Tedavisi nasıl gerçekleşiyor

Beyin tümörleri iyi ve kötü huylu olarak ikiye ayrılıyor. Her iki grupta da bu tümörlere cerrahi müdahale mümkün. Ancak tümör hassas bir noktada (hayati diyebileceğimiz bölgelerde) ise cerrahi müdahalede mümkün olmayabilir. Bu durumda ve metastaz ile beyine yerleşmiş yeniden yayılma durumu gösteren tümörlerde radyoterapi ve kemoterapi uygulaması devreye girer.

Modern tıp ile birlikte devam eden alternatif tedavi uygulamalarında, beyin tümörlerinde oldukça büyük bir mesafe kaydediliyor. Antioksidan özellikleri ile alternatif tedavilerin gözdesi olan bitki ekstraktları, bitkinin etken maddesinin kullanımı ile oluşturuyor. Tamamen doğal olan bu ekstraktlar tedavi süresince gıda takviyesi olarak kullanılıyor.

Immunat olarak beyin tümörü tedavisinin bitkisel özlerle tamamlanmasına yardımcı oluyoruz. Bu konuda destek verebilmemiz için, beyin tümörü tedavisi süren hastanın son durumunu belirten raporların tarafımıza ulaştırılması gerekiyor. Uzman doktorlarımızın raporları incelemesi sonucunda hastanın bitkisel tedaviye uygun görülmesi halinde tarafınıza bilgi verilmekte ve bitkisel tedavi süreci başlamaktadır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*