Burun Estetiğinin Önemi Nedir?

burun estetiği, burun estetiği önemi, burun estetiği yapımı

Günümüzde erkek ve bayanların görünüm için önem verdikleri en önemli sağlık organlarından bir tanesi burundur. Yüz orantısıyla uyumlu olmayan veya nefes alışveriş esnasında sağlık açısından problem yaşayan bireyler Bahçelievler burun estetiği ameliyatlarını tercih etmektedirler. Aslında burun estetiği ameliyatı çok zor olmayan bir ameliyat olarak bilinir. Burun estetiği ameliyatı aynı zamanda hastanede yatmayı gerektirmez. Doktorlar sadece 1 gün hastanede kontrol altında tuttukları hastayı ikinci gün taburcu etmektedirler.burun estetiği, burun estetiği önemi, burun estetiği yapımı

 Burun estetiği ameliyatı lokal veya genel anestezi altında yapılabiliyor. Bu ameliyatı olmak isteyen kişiler öncelikle 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Çünkü bireylerde kemik gelişimi 18 yaşına kadar devam ettiği için sağlıklı bir ameliyat ancak bu yaştan sonra gerçekleştiriliyor. Ameliyatın kesin sonucuna ulaşabilmeniz için yaklaşık olarak 1 sene beklemeniz gerekmektedir. Tam olarak 1 senenin sonunda yara iyileşmesi tamamlanacak ve burun son şeklini almış olacaktır. Sizlerin Bahçelievler burun estetiği ameliyatı sayesinde yeni görüntüsü çok dikkat çekecek ve beğenilecektir.

 Nişantaşı Burun Estetiği Fiyatları

 Burun estetiği ameliyatlarında kişilerin en çok merak ettikleri konu ise Nişantaşı burun estetiği ameliyatının fiyatlarıdır. Burun estetiği ameliyatlarının fiyatları günümüzde birçok klinik ve hastanelerde farklılık gösterebilmektedir. Tam anlamıyla hastane şartlarını gerektiren burun estetiği ameliyat fiyatları 1500 TL ile 15000 TL arasında değişebilmektedir. Devlet hastanelerinde bu ameliyatları gerçekleştiren birçok doktor bulunuyor. Özel kliniklere göre devlet hastanesinde burun estetiği ameliyatını daha uygun fiyatlarla olabilirsiniz. Sadece narkoz ve ameliyat masraflarıyla birlikte en fazla 5000 TL gibi bir ücreti geçmeyecek rakamla ameliyatınızı rahat bir şekilde olabilirsiniz. Ameliyat bitiminde kullanılan burun tamponları devlet hastanelerinde sünger tamponlar olarak tercih edilmektedir. Fakat sizler Nişantaşı burun estetiği aracılığıyla bu ameliyatı gerçekleştirmek isterseniz ameliyat bitiminde silikon tamponlar tercih edebilirsiniz. Silikon tamponların önemi burun estetiği ameliyatı sonrasında daha rahat nefes alabilmeniz ve tampon çıkarma işlemleri esnasında duyacağınız acı hissinin en az seviyeye indirilmesidir. Konforlu ve rahat bir ameliyat olmak istiyorsanız mutlaka bu önemli detayları göz önünden geçirmeniz gerekmektedir.

 Burun Estetiği Ameliyatının Riskleri Nelerdir?

 Tüm ameliyatlarda olduğu gibi burun estetiği ameliyatları bir takım riskler taşımaktadır. Özellikler ameliyat sonrası oluşabilecek kanama ve komplikasyonlar gibi istenmeyen durumlar bazen yaşanabilmektedir. Çoğu zaman bu durumlarla karşılaşılmayan ameliyat kesinlikle son derece güvenli bir şekilde uzman hekim tarafından gerçekleşmelidir. Bunların haricinde çok önemli bir risk taşımaz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*