Dişe İmplant Nasıl Yapılır?

implant nasıl yapılır, implant uygulaması nasıldır, implant nasıl uygulanır

İmplant tedavisi sizin eksik olan dişlerinizin yerine ana dişinize en yakın olan titanyumdan yapılma dişlerin takılmasındır. Bu süreç 3 ila 6 ay gibi bir süre zarfında gerçekleşmektedir. Fakat sizin çene yapınız ve kaç diş taktırmak istediğinize göre değişen bu süre farklılık gösterebilir. Dişe İmplant Nasıl Yapılır sorusundan devam edecek olursak öncelikle doktor sizi muayne ederek size yapacağı tedavinin haritasını çıkarmaktadır. Daha sonra size ilk işlemi yapıp size uygun diş modellerini seçer.implant nasıl yapılır, implant uygulaması nasıldır, implant nasıl uygulanır

Bu tedavi sonucunda çok rahat bir şekilde yemek yiyip konuşabilirsiniz. Takma dişlere oranla sizin için çok daha iyi olacak bu yöntem sayesinde rahatlıkla gülebilirsiniz. Takma protez kullananların en büyük şikayetlerinden biri ise fındık gibi yiyecekleri yiyememeleriydi. Bu gibi sorunları tamamı ile ortadan kaldıran implant yöntemi size dilediğiniz yiyeceği rahatlık ile yeme imkanı da sağlamaktadır. İmplant tedavisinde lokal anestezi yapıldığı için hiçbir şekilde ağrı ya da sızı duymayacaksınız. Bazı durumlarsa sadece genel anestezi uygulanabilir. Bu gibi durumlarda sadece normal bir diş çektirir gibi bir acı duyabilirsiniz.

Ülkemizde diş tedavisi çok ilerlediği için fiyatlarda gittikçe uygun olmaktadır. İmplant Fiyatları yurt dışına oranla ülkemizde gayet ucuz olmakla beraber kaliteli de olduğu için yurt dışından gelen turistlerin büyük ilgisini çekmektedir. Fiyat ve performans bakımından sizin için en uygun olan implant yöntemini rahatlık ile uygulayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*