Göğüs Dikleştirme Nasıl Yapılır?

göğüs dikleştirme ameliyatı, göğüs nasıl dikleşir, göğüs dikleştirme operasyonu

Meme formu zaman içinde çeşitli sebeplerden dolayı bozulabilir. Bu sebeplerin en başında gelen hamilelik, bebek emzirme, kilo dalgalanmaları ve yaşlanma ile birlikte gelen meme dokusunun zayıflaması gibi nedenlerden dolayı meme sarkabilir. Meme sarkması yirmili yaşlarda da olabilir fakat yirmili yaşlarda meme dokusu daha sağlam ve kuvvetli olduğu için sarkıklık derecesi pek fazla belli olmaz fakat yaşın ilerlemesi sonucu meme dokusu eski gücünü kaybetmesi üzerine meme yerçekiminin de etkisi ile aşağıya doğru sarkar. Bu sorunun en kısa ve etkili çözümü ise Göğüs Dikleştirme Ameliyatı dır.göğüs dikleştirme ameliyatı, göğüs nasıl dikleşir, göğüs dikleştirme operasyonu

Göğüs Dikleştirme Nasıl Yapılır sorusuna gelecek olursak ilk önce doktorunuz size istediğiniz göğüs şeklini ve hayalinizdeki göğüs modeli soruyor. Tamamen sizin istekleriniz çerçevesinde gelişen bu süre zarfında isterseniz göğsünüzü dikleştirirken aynı zamanda daha dolgun görünmesini de sağlayabilirsiniz. Fakat bazı kadınlarda yaşın ilerlemesi sonucunda göğüs kısmı sarkmak ile beraber hacminde de bir artış meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda sizin isteğiniz üzere göğüs küçültme işlemi de yapılmaktadır. Bu ameliyatlar birbirine benzedikleri için estetik doktorları son derece tecrübelidirler. Bu yüzden kliniklerden memnun ayrılan kişi sayısı da oldukça fazladır.

Sizin göğsünüzün sarkıklık derecesine göre de uygulanacak tedavi değişmektedir. Fakat genellikle operasyon süresi 3 saat gibi bir süre zarfında gerçekleşmektedir. Operasyon sonunda da 2-3 saat gibi bir süre sonra da ayağa kalkabilir hale geleceksinizdir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*