İslami Düğün Salonu Diğer Düğün Salonlarından Farklı Mıdır?

islami düğün salonu, islami düğün salonunun farkları

İslami düğün salonu her etkinliği, bakış açısı, müzikleri, sunumları, mekânları ile diğer düğün salonlarından farklıdır. Diğer düğün salonlarında ortak olarak kullanılan alan içinde kadın erkek birlikte eğlenmek için toplandığından müzikleri de ona uygun şekilde tasarlanmaktadır. Aynı pist içinde hem kadını hem erkeğin buluştuğu oyun sahnesinde herkesin görebileceği şekilde bayanlar oynamakta ve gülmektedir. Dinimizde kadının sesinin bir yabancı erkeğe duyulmasının bile uygun olmadığını söyleyen hadislere dayanarak düşünecek olursak bayan için başka erkeklerin karşısında oynamak hiç hoş olmayacaktır. Dinimizi içimizde yaşadığımız kadar yaşantımız içine de aynı titizlikle yansıtmayı başarırsak o zaman gerçekten inanmış oluruz.islami düğün salonu, islami düğün salonunun farkları

İslami düğün salonları bayan ve erkeğin ayrı ayrı eğlenebileceği ortamları hazırlamaktadır. İstenirse aynı mekân içinde farklı yerlerde oturularak da dininizin gerektirdiği gibi düğününüzü yapabilirsiniz. İslami düğün salonları içinde müzik olarak tasavvuf musikileri kullanılmaktadır. Gelin çıkışında ilahiler ile yerine geçen gelin ve damat adayları içinde bulundukları büyülü dünyayı bir daha hiç unutamayacaklar. Işıltılar içinde salona girecek olan gelin ve damat hayata atacakları ilk adımlarında dini müzikler ile yapmaktadır. Semazen gösterilerinin yapıldığı düğün saatlerinde istediğiniz yeme içme organizasyonunu yapmak sizin elinizde. Canlı müzikler ile tat alabileceğiniz ortamın içinde farklı bir hayal içinde olduğunuz fark edeceksiniz.

İslami düğün salonu diğer düğün salonlarından farklı olarak Kuran okunarak başlayacak olan açılışta dininizi içinize sinecek yapabilirsiniz. Hayatınızı paylaşacağınız kişi ile birleştirmeden önce yapacağınız düğününüz dininizi en güzel şekli ile yansıtacaktır.  Ayrıca diğer salonlardan farklı olarak yapılacak olan tiyatro gösterileri de hem eskilerden bir esinti getirecek hem de mükemmel sahneleri ile sizi eğlendirecektir. Çocuklar içinde farklı etkinlikleri buluna salonlarda çocuklarınız sizi hiç rahatsız etmeyecektir. Ses ve görünüm olarak mükemmel donatılmış İslami düğün salonları ilamın taşıyabileceği bir konsept içinde size sunulmaktadır. Davetlilerinize içinizde duyduğunuz duygularınızı yansıtabilmek için seçtiğiniz mekânınız kapanışta yapılacak olan güzel bir sohbetle sonlandırılabilir. Sizin isteğiniz çerçevesinde yapılacak olan sunumlar ve ikramlar titiz bir çalışma ile yapılarak layıkı ile ortaya çıkarılmaktadır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*