Karın Estetiği Yapımı

karın germe estetiği, karın germe estetiği yaptırma, karın germe ameliyatı

Bayanların en çok tercih ettiği estetik operasyonları arasında elbette ki göğüs ve karın estetikleri yer almaktadır. Genel olarak karında sarkmalar, yırtılmalar, fazlalıklar bu estetik operasyonlarını ön plana çıkartıyor. En çok kullanılan yöntem ise karın estetiği merkezinde gerdirme operasyonları. Konu hakkında bazı detaylar şu şekildedir.karın germe estetiği, karın germe estetiği yaptırma, karın germe ameliyatı

Abdominoplasti (karın gerdirme) işlemleri

Bayanların daha düz bir karına sahip olmak istediklerinde tercih edilmektedir. İlerleyen yaşlarda sarkmalar ve diğer etkenler görünüşü bozmasından dolayı tercih edilmektedir. Yağlanmalardan dolayı deri de meydana gelen gevşemeler, görüntü sorunlarına yol açarken, gerdirme işlemleri ile bu durum ortadan kaldırılabilmektedir.

Operasyon yöntemleri hakkında

  • Karın duvarının şekillendirilmesi
  • Mevcut olan yağlanmanın olduğu bölgeden yağ alımı
  • Cildin esnekliğine göre farklı yöntemler
  • Gerdirme işlemleri

Tam karın germe

Bu işlem fulladominoplasti olarak adlandırılırken, vücutta yer alan karın bölgesi, bel bölgesinde bulunan tüm yağ alınmaktadır. Cilt fazlası göbek altı kısmından çıkartılarak, gevşeyen karın kaslarında yenilemeye gidilir. Germe yönteminin bu bölgede etkili olduğu söylenenler arasındadır.

Mini karın germe

Yine karın estetiği merkezinde mini karın germe işlemleri de gerçekleştirilebilmektedir. Bu yöntem ise; sadece alt karın bölgesini ilgilendiriyor diyebiliriz. Bunun yanı sıra göbek altında yer alan fazla yağları da kapsayabilmektedir. Genel olarak obezite tanımlaması yapılmayan kişilerin tercihleri arasında mini karın germe işlemleri yer almaktadır. Konu hakkında detayları ve değerlendirmeleri doktorlarınızdan alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*