Karın Germe Ameliyatının Fiyatları

karın germe işlemi, karın germe nasıl yapılıyor, karın germe işlemi sonrasında neler oluyor

Karın germe ameliyatı vücut ameliyatı grubuna dahil olmaktadır. Ameliyattan sonra sonuç memnun edicidir. Karın germe ameliyatı da genel anestezi ile olmaktadır. Ortalama süresi ise 3 saattir. Yapılan tercihe göre liposuction ile de yapılmaktadır. Karın germe ameliyatı başlama yeri göbek deliği ile sezaryen için de kesilen bölgenin arasındadır. Bayanlarda ki sebebi gebelik veya kiloda olan oynamalar nedeniyle gevşeklik görüntüsünü oluşur. Yapılan ameliyat ile karın ön duvarı kaslarının katlanarak daha düzgün ve sıkı hale getirilmesidir. İz kalmadan yapılan karın germe ameliyatının fiyatları bütçenize uygundur. Ameliyat sonrası izler olacaktır ama doktor kontrol olmaya devem ederseniz zamanla kaybolduğunu göreceksiniz. Karın gerdirme ameliyatında karnınızda ki yağları da aldırmamız da imkan sağlanarak yağ emme işlemi de uygulanır. Karın germe işleminde ki fiyatlar da alınan yağ oranına bağlı olarak değiştiğinden ameliyat ücreti muayene sırasında netlik kazanır.karın germe işlemi, karın germe nasıl yapılıyor, karın germe işlemi sonrasında neler oluyor

Kadınların belli başlı sorunlarından biri olan karın bölgesindeki yağ fazlalığı diyetle ya da egzersizle bir türlü yok edilemez bir sıkıntıdır. Özellikle doğum sonrasındaki karın bölgesi sarkma ve yağ birikintisi kadınlarımızı hayli rahatsız edici bir durumdur. İşte biz bu noktada yanınızda olduğumuzu size hissettirmek adına hayat sizin hayatınız, vücut sizin vücudunuz diyerek estetik dünyasındaki bir harikalıktan bahsetmek istiyoruz.

Karın germe operasyonu. Lokal anestezi ile yapılan işlem sezaryen kesisinden girerek sarkmış bölgeyi düzeltmektir. Fazla yağ çıkarılır ve işlem bitirilir. Cerrahi bir operasyon geçireceksiniz kuşkusuz ama 7-8 saat sonra yürümeye başlar. Şişlikler, ödemler, morluklar olası görüntüleriniz olur. Bunlardan da en kısa sürede kurtulacaksınız. Bu hizmetler size özel olarak verilmektedir. Son yılların popüler ve başarı oranı yüksek tercih edilen operasyonu karın germe yani abdominoplasty. Kadın erkek herkes tarafından tercih edilen karın germe ameliyatları ile sarkık karın görünümünden, çatlaklardan, erkekler için daha sıkı, kadınlar için de kum saati görüntüsü ile daha estetik görünüm elde etmek ve karın kaslarına fonksiyonlarını geri kazandırmak için uygulanır.  Merkezlerde alanında uzman plastik cerrahlarımızla yapacağınız konsültasyon ile neye ihtiyacınız olduğu, ameliyatınıza ilişkin detaylar ve karın germe fiyatları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Her estetik uygulama gibi kişiye özel detaylarla şekillenecek karın germe operasyonu için uzmanlara görünmelisiniz.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*