Kayra Giyim Tesettür Elbise Modelleri Nelerdir?

Kayra giyim tesettürlü bayanlar, Kayra giyim abiye elbiseler, Kayra giyim markası

Kayra giyim, yıllardır tesettürlü bayanların ilgi odağı olmuştur. Her yeni sezonda yeni çıkan tesettür giyim kıyafetleri tesettürlü bayanların beğenisine sunulmuştur ve kıyafetler birçok satış noktasında ve birçok mağazada satılmıştır. Kayra giyim markası, ismine yakışır ürünleriyle tesettürlü bayanların gönlünde taht kurmaya devam ediyor. Kayra giyim tesettürlü bayanlar için hazırlanan her çeşit kıyafeti A’dan Z’ye bulmak mümkündür. Bu elbiselerin arasında tesettür elbiseleri bulmak da mümkündür. Kayra’da bulunan tesettür elbise modellerinden bahsedelim:

  • Kayra giyim tesettürlü bayanlar, Kayra giyim abiye elbiseler, Kayra giyim markasıKayra giyimde bulunan tesettür elbise modellerinden biri önü pile detaylı ve arkadan fermuarla kapanan ayrıca arkasında kurdele detayı da bulunan elbiselerdir. Bu modelin boyu ayak bileği hizasında ve elbise şifon, çok yakın birinin düğününde değil de bir arkadaş düğününde giyilebilecek cinsten bir elbise.
  • Kayra giyimdeki elbise modellerinden bir başkası da abiye elbiselerdir. Kayra’nın web sitesine baktığımızda birçok abiye elbise modeli olduğunu görüyoruz.Kayra giyim abiye elbiseler genellikle ayağa kadar uzanıyor. Ayrıca farklı renk ve farklı model seçeneklerine rastlamak da mümkün. Abiye elbiselerde ayrıca kendinden başörtüsü olan modeller de bulunmaktadır.
  • Kayra giyimin tasarladığı elbise modellerin de bir diğeri de boyu ayak bilekleri hizasına uzanan ve önden bacak kısmına kadar düğmeleri bulunan, belde ince kemeri olan, desenli ve bebe yaka modelinde olan elbiselerdir. Bu model de tesettürlü bayanlar tarafından çok tercih edilen modellerdendir.
  • Kayra’nın tesettürlü bayanlara özel olarak tasarladığı elbise modellerinden biri de şalvar şeklinde tasarlamış tulumlardır. Tulumların bel kısmında lastik şeklinde tasarlanmış rahatça bir kemer bulunmaktadır. Bu model, daha çok genç kızların tercih edebileceği bir model olarak görünmektedir.
  • Kayra markasının elbise modelleri arasında belden lastikli ve yine ayak bileği hizasına kadar uzanan modeller de mevcuttur. Bu modeller genellikle düz renklidir yani desenli olanları bulunmamaktadır.

 

Kayra giyim tesettürlü bayanlar, Kayra giyim abiye elbiseler, Kayra giyim markasıKayra giyimin yukarıda yazılanlardan görüleceği üzere birbirinden farklı birçok elbise modeller bulunmaktadır. Bu modeller tesettürlü bayanların severek giydiği ve rahatlık açısından da bayanların çok tercih ettiği elbiselerdir. Elbiseler tesettürlü bayanlar için tasarlanmış olsa da bu elbiselerin tesettürlü olmayan bayanlara da hitap ettiği ortadadır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*