Kerastase Densifique Erkek

kerastase densifique, kerastase erkek şampuanı, kerastase şampuan çeşitleri

Saç dökülmesi probleminin çözümü için günümüzde birçok markanın birçok ürünü bulunmaktadır. Peki, son zamanların en popüler, çok tercih edilen koleksiyonu, saç dökülmesi yaşayan erkekler için hazırlanmış Kerastase densifique erkek Homme, içerisinde hangi ürünleri barındırıyor?kerastase densifique, kerastase erkek şampuanı, kerastase şampuan çeşitleri

Yoğunlaştırıcı şampuan;

İçerisinde Stemoxydine, Biotine ve dokulandırıcı polimer bulunmaktadır. Kullanımı oldukça basittir. Islak saça şampuanı dökün. Masaj yaparak köpürtün sonrasında iyice durulayın. Bu şampuan saçlarınızı yumuşatacak, esneklik kazandıracak, uyuyan saç köklerini uyandıracaktır. Yaşanan saç dökülmesinin tedavi edilmesi için hazırlanmıştır.

Yoğunlaştırıcı serum;

İçerisinde Stemoxydine, Biotin, B3 B5 ve B6 vitaminleri ile beraber Glycan complexe ve dokulandırıcı primer bulunmaktadır. kullanımı için söylenecek ise şunlardır; aplikatörü yerine takın. Saçlarınızı diplerinden ayırın ve ürünü saç derinize, saç tellerinize, parmak uçları ile masaj yaparak, nazikçe uygulayın. Sonrasında saçınıza dilediğiniz bir şekli verin. Uygulama sonrasında saçlarınızı durulamayınız. İlk kullanımdan 10 gün sonra saçlarınız hacim kazanacak, 30 gün sonra yoğunlaşacak ve 90 günün neticesinde yaklaşık 1700 yeni saç teline sahip olacaksınız.

İnce telli saçlar için yoğunlaştırıcı krem wax;

İçeriğinde arginin ve dokulandırıcı polimerler bulunmaktadır. ister kuru ister ıslak saça uygulayabilirsiniz. Kaliteli yapısı sayesinde saçı ağırlaştırmaz. Bunların haricinde Kerastase densifique erkek ürünleri set olarak da satılmaktadır. Örnek vermemiz gerekirse içerisinde yoğunlaştırıcı sette 1 adet yoğunlaştırıcı serum 1 adet densite şampuan ve 1 adet saç şekillendirici krem verilebilir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*