Kerastase Densifique Şampuan

kerastase densifique, kerastase şampuan fiyatları, kerastase şampuan çeşitleri

Kerastase dünyaca ünlü saç bakım ürünü markasıdır. Mevsimlere göre değişiklik gösteren saç dökülmelerine ve saç tiplerine göre, aynı zaman da ısıl işlem görmüş saçlar için de bakım ve onarım sağlamaktadır.kerastase densifique, kerastase şampuan fiyatları, kerastase şampuan çeşitleri

Kerastase şampuanın özellikleri

Dökülen saçlar için özel olarak tasarlanmış olan Kerastase densifique şampuan saçı nazikçe temizler. Uyuyan saç köklerini uyararak yeniden saç oluşumunu destekler. Saçları güçlendirir ve daha sağlıklı ve parlak olmasını sağlar. Yumuşaklık, elastikiyet, esneklik ve güç verir, yoğunlaştıran bakım yapar. Kök hücre araştırmaları sonucunda geliştirilen Densifique serisi ile olağan üstü saç yoğunluğunu arttıran özel şeyler içerir. Saçı nazikçe temizleyerek ve günlük bakımını yapar. Daha yoğun saçlar, hacimli, dolgun ve parlak saçlar oluşturmak için geliştirilmiş. Saçı kökten uca kadar uyarır ve saçların canlanmasını sağlar. En etkin temizlik sağlayan şampuan Kerastase densifique şampuan, saçın daha uzun sürede dolgun görünmesine yardımcı olur.

Yeni saç oluşumu

Saç oluşumunu destekleyen serum daha etkili olması için saç dersini de hazırlar. Saç sayısında azalma yaşayan, ince telli ve zayıf saç tiplerinin yanı sıra saç yoğunluğunu da korumak isteyen her kesim kullanılabilir. Tüm saçlar için günlük kullanıma uygundur.

İçerik

 Steamoxydine  içeriği cm2 başına düşen saç miktarını arttırır. Kök hücrelerin en uygun çoğalabilmesi için gereken işlevleri gerçekleştirdiği ortamı taklit etme yeteneği vardır. Hyaluronik denilen element, kaybolan nemi geri kazandırır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*