Nemlendirici ve El Bakım Kremleri

el bakım kremleri, canlandırıcı el bakım kremleri, el bakım kremlerinin kullanımı

Aslında daha çok sonbahar ve kış aylarında ihtiyaçlarımız arasında yer alıyor. Yine yaz aylarında da pek çok durumda ihtiyaç duyulan el kremleri, antialerjik olarak tercih edilmesi gerekiyor. Her ne kadar kozmetik sektöründe gelişimler yapılmış olsa da, maalesef bazı kozmetik markaları ürünler içerisinde zararlı kimyasallara yer vermektedir. Bu da cilt sağlığı için tehlike oluştururken, daha sağlıklı kullanımlar için bitkisel içerikler tercih edilmesi öneriliyor. Sizlere Secret Age ürünlerinden bahsetmek gerekirse, pek çok bitki özünden yararlanılarak Fransa’ da formüle edildiğini bilmeniz gerekir. Yine ülkemizde yaygın olarak satışı gerçekleştirilen onlarca farklı amaca uygun ürünleri, tüm cilt tiplerine uygun olması ile kullanıcılarına rahat bir kullanım imkânı veriyor.el bakım kremleri, canlandırıcı el bakım kremleri, el bakım kremlerinin kullanımı

Papatya özünden faydalanın

Bitkilerin cilt sağlığı için oynadığı rolün önemi elbette ki oldukça büyük. Sizlere Secret Age, ürettikleri ürünler içeriğinde yine diğer bitkisel özleri de bulundururken, papatya özlerinin güzelliğinden bahsediyor. Kış aylarının soğuk günlerinde, ellerinizin nem dengesi kaybolması halinde elbette ki çatlamalar ve kızarmalar meydana gelecektir. Böylelikle yine kuruluğa bağlı olarak dökülmeler, pullanmalar karşınıza çıkarken, nemlendirici etkisi önemli bir yere sahip oluyor. Kullanımı da oldukça basit olan el kremleri, düzenli olarak kullanılması halinde etkili sonuçlar verebilmektedir. Yine vücut bakım kremleri olarak da bu ürüne yer vermemiz mümkündür aslında. Tüm cilt tipleri için uygun olması ile kullanım alanı oldukça geniş.

İçeriği ve özellikleri

İçeriğinin bitkisel olduğundan bahsetmiştik. Elbette ki bu kapsamda, ülkemizde üretilen zeytinyağının yanı sıra yine Avusturalya yağmur ormanlarında yetişmekte olan macademia yağı da önemli bir yere sahiptir. El ve vücut bakım kremleri için bu iki içerik oldukça önemli olurken, tüm bakımı üstlenerek, pamuksu ve kadifemsi bir cilde sahip olmanızda destek oluyor. Bir diğer özelliği ise her hava koşulunda kullanıma uygun olması. Yine yağlandırmadan nemlendirmesi de ürünlerin tercih sebeplerinden olurken, el kremleri Secret Age kapsamında, paraben, silikon, SLS, SLES içermeyip, dermatolojik testlerden geçmiş ve antialerjik bir formüle sahiptir. Bunun için orijinal ve hologramlı ürün seçmek adına resmi web sitesi dışında ürün satın almamanız tavsiye edilmektedir.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*