Paintball Oyun İçinde Geliştirilen Beyin Jimnastiği

paintball stratejileri, paintball oynama sahası, paintball mekanları

Kombinasyonu fazla bir oyun olarak geliştirilen uygulamalar beyin içindeki aktivasyonu da hızlandıracaktır. Beyinde çalışmayan sistemlerin çalışarak harekete geçmesi günlük yaşamda oluşabilecek sorunlara da aktif olarak tepki vermesine yardımcı olacaktır. Kurulumda yapılan planlamaya uymak insanların daha çok verimli olacakları bir oyunu sergileyecektir. Planlara uyma iş ve ev koşullarında daha disiplinli çalışmayla kesin sonuca varılabileceğini de ispatlar. Bu oyunları sürekli oynadığınızda yaşam içinde de düzenli olmaya gayret edeceğinizi fark edebilirsiniz.  Oyun başında oyun kurucusu olan kişiler genellikle kendi yaşamlarında da idare etmeyi hedefleyen insanlardır.  Paintball oyna her kesimden insanın oynayabileceği kapasitededir. paintball stratejileri, paintball oynama sahası, paintball mekanlarıÇalışan, çalışmayan, öğrenci, kadın, erkek herkese hitap edecek bir aktivasyon içinde gerçekleşmesi korunma silahlarının da kullanılabilecek kapasitede olmasına dikkat çekmektedir. Örneğin büyüklerin kullanabileceği silahlar ile küçük yaşların kullanabileceği silahlar farklıdır. Silahların kapasite olarak güçlü olması küçükler üzerinde acıma gibi hassasiyetlerin oluşmasına neden olacaktır. Beyinin hızlı çalışması ile ilgili olabilecek oyun içinde gerekli korunmaları yaptığınızda oyunun gerçek konumunu anlayabilirsiniz. Dikkat eksikliği yönünde zaafı olan kişilerin bu oyunları çok oynaması ile etrafı kontrol etme mekanizmalarını da güçlendirecektir. Hem kafalarında planlamayı düşünmek hem de etraftan gelecek saldırılara karşı korunmak beyinin uyarılmayan noktalarını uyararak açılmasını sağlayacaktır. Zihin içinde sürekli çalışan bir sistemimle oynanan oyunlarda hedefe kilitlenerek oyunu takip etmek herkes için kolay olmayacaktır.

Profesyonel Oyunlar

Ormanlık alanlarda Yedi gün boyunca istediğiniz her saatte açık olan bir sahamız var. Paintball İstanbul bilinen merkezlerde yapmış olduğu etkili oyunları ile sizleri bekliyor. Ağaçların arasında doğayı seyrederek ve doğanın kendi dâhilinde oluşturduğu korunma alanlarını kullanarak oyununuzu gerçekçi anlamda oynayabilirsiniz. Ağaçların arkasında gizlenerek oynayacağınız oyunda gerçek platforma ulaşmak için çok emek vermeniz gerekecek. Oyun içinde atlayabilir, yuvarlanabilir, koşabilirsiniz. Gerçek toprağın vücudunuzla buluşması biriken enerjinizin toprağa geçmesini sağlayacaktır. Yerden alacağınız destekler ve ağaçların kalkan olarak kullanmanız oyun içinde doğallığın tadına varmanızı sağlayacak. Arkadaşlarınızla profesyonel oynayacağınız oyunda en baştaki alanları oyun içinde uygulayarak zafere ulaşabilirsiniz. Tek adam, bayrak oyunu, kale koruması, mevzi tutulumu, esir alınması gibi oyunların içinde kendi oyununuzu da kurarak eğlenceye devam edebilirsiniz. Süre ne kadarsa istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Yarım saat sizin için verilecek olan hakem uyarılarını dikkate alarak oyun içinde sağlıklı bir şekilde oymanız mümkün olacaktır.

Mermi Fiyatları Ne Kadardır?

Başlangıç olarak alacağınız silahlar zaten dolu olarak verilecektir. Daha sonra kendinizin alabileceği mermiler uygun fiyatlar ile verilerek kullanımınız sağlanmaktadır. Hemen hemen 100 mermiye vereceğini ücret 10 lira gibi bir fiyatı yansıtacaktır. Mermilerinizi dikkatli kullandığınızda oyun süresince siz everilen bedava mermiler yeterli olacaktır. Çünkü her oyunda tahminen kullanılacak mermi hesaplanarak silahların kullanımı için hazırlanmaktadır. Büyük tüpler ile verilecek olan mermilerin çok sıkı konulduğunda atış yaptığınız zaman tıkanabilir. Bu oyundan çıkacak bir durum değildir. Hafifçe sallamanız yeterli olacaktır. Mermiler can yakmayacak gibi görünse de yakından isabet aldığınızda ne kadar yelek de kullanmış olsanız canınızı yakacaktır. Kısa süreli bir etkileşim olacak vurulmalarda vurulduğunuzu hissetmek için bu gereklidir. Ancak çıplak teninize değmemesi için siz temkinli olmalısınız. Ten üzerinde yakıcı etkisi olabilecek boyalı mermiler canınızı yakabilir. Paintball fiyatları mermilerin dışında oldukça uygun bir hizmeti vermektedir. Oyun içinde tek harcama olarak yapacağınız mermi alımı da zaten çok yüksek değildir. Gittiğinizde göreceğiniz gibi diğer yaptığınız etkinliklerden çok farklı bir konum içindedir. Fiyatını düşünerek kendinizi alıkoymayın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*