RAHMİ KOÇ MÜZESİ’NDE DÜĞÜN FOTOĞRAFI ÇEKİMİ

Evlenecek çiftlerin ve de fotoğrafçıların daha iyi düğün fotoğrafı çekimi yapılacak yer arayışları sonucunda her geçen gün daha orijinal fikirler bulunmaktadır. Ormanlar, sahiller, taş sokaklar, ahşap evler, renkli binalar derken dış çekim fotoğrafları için en iyi olan yerlerden birisi de müzelerdir. Seçilen müzenin özelliğine göre değişmekle birlikte buralarda birçok farklı tarihi ve milli dokular yakalamak mümkündür.koç müzesi düğün fotoğrafı

Haliç kıyısında yer alan ve Rahmi Koç’un katkılarıyla kurulmuş olan Rahmi Koç Müzesi de düğün fotoğrafı için çiftlerin ilk tercih ettikleri yerler arasındadır. Sanayi müzesi olan Rahmi Koç Müzesi’nde birçok eski gemiler, arabalar, tramvaylar, denizaltı ve helikopterler mevcuttur. Bunların bazıları fotoğraf çekimi için yasaklı olsa da diğerleriyle çok orijinal fotoğraf kareleri yakalamak mümkündür. Rahmi Koç Müzesi’ndeki içine girerek fotoğraf çektirebileceğiniz araçlar Fenerbahçe vapuru, Moda tramvayı, atlı tramvay, Littorina Mototren, DC-3 uçaktır. Bunların içinde özellikle de vapur ve tramvayda çektirilen fotoğraflar, çiftlere herkesi hayran bırakacak, herkesi kıskandıracak bir düğün fotoğrafı albümüne sahip olma şansı vermektedir.

Ayrıca Rahmi Koç Müzesi’ndeki rengarenk nostaljik arabalarsa müzenin evlenecek çiftlere sunduğu başka bir imkandır. Bu arabalar önünde birbirinden güzel pozlarla albümünüze renk katabilirsiniz. Rahmi Koç Müzesi düğün fotoğraf çekimlerinde müzeye giriş için bir ücret talep etmektedir. Size sunduğu imkanlara bakıldığında bu ücret çok rahat ödenecek bir miktardır.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*