Tesettür kap modelleri nelerdir?

tesettür kap modelleri, tesettür giyim kap modelleri, kap modelleri satın alma

Tesettür giyimde bu sene oldukça moda olan kap, ince kumaşlardan yapılma uzun ceket tarzındaki dış giyim ürününe verilen isimdir. Tesettür kap modelleri ve şekli açısından oldukça farklı ve renkleri de oldukça çeşitlidir.tesettür kap modelleri, tesettür giyim kap modelleri, kap modelleri satın alma

Kırılgan pembe

Tesettür kap kombininiz de pembe rengin güzelliğini, kırılganlığını dış görüntünüze yansıtabilirsiniz. Çocuksu renkler arasında bulunan pembe en sevilen en yumuşak görünümlü olan renktir. Bu kış sezonunda kışın o soğuk havasını bile yumuşatan renklerden biri olacaktır. Pembe çizgili kap ile uzun eteğinizin yumuşak pembe tonları ile kombinlerseniz oldukça güzel ve hoş bir görünüm kazanırsınız.

80’ler geri geldi

Tesettür giyimine de geri gelen 80ler modasının kilit elemanları ile kaplarınızı modaya uygun şekilde bir bütün yapabilirsiniz. Dolaplarımızda baş tacı olacak olan parlak renkler ile sönük renklerin karışımı bu sene bir diğer moda olan giyim tarzıdır. Parlement mavisi bir kap seçerek, toprak tonu renginde kazağınız ile kot pantolonunuz ve gözlükleriniz ile hoş geldin 80li yıllar diyebilirsiniz.

Geometrik desenler alarm veriyor  

Geometri desenler de son bahar kış sezonunun canlılığını gösterecek. Kareler, dikdörtgenler, daireler sizleri çevreleyecek. Farklı renklerde ve desenlerde yeni trend olarak karışımıza çıkacak olan ürünleri her yerde bulabileceğiz. Düz siyah bir elbise üstüne giyeceğiniz bu farklı tasarıma sahip olan kaplar ile özgün ve şık bir görüntünüz olacak ve gittiğiniz yerlerde gözler üstünüze çevrilecek.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*